Już w najbliższy czwartek zapraszamy na relację z żeglowania S/Y Lady Melina – o swoich doświadczeniach opowie kpt. Bolesław Rudnik.

„Archipelag Azorów to dla mnie mieszanka Wysp Kanaryjskich, Madery i Szkocji. Pierwszy raz byłem tam w roku 2014 na jachcie Vagabondelle polarnika Janusza Kurbiela i jego żony Joelle. Azory mnie urzekły i od tamtej pory chciałem tam znowu popłynąć. Przyjaźni, pomocni, uśmiechnięci mieszkańcy. Zielone łąki z pasącymi się szczęśliwymi krowami, ogromne hortensje przy drogach, kratery wygasłych wulkanów z jeziorkami wewnątrz, gorące naturalne wulkaniczne źródła, czarne wulkaniczne plaże z możliwością kąpania się w ciepłym oceanie, stada delfinów i czasami wieloryby. Cichutko, czyściutko, brak hotelowisk i tłumu turystów. Szczęśliwy traf sprawił, że S/Y Lady Melina będzie tam stacjonowała aż do wiosny przyszłego roku. Zapraszam na Lady Melinę. Spróbuję Wam przybliżyć piękne i urokliwe Azory.
Bolesław Rudnik.”

Spotkanie z kapitanem to także zapowiedziane na niedawnych Regatach o Puchar Komandora Jacht Klubu Wrocław losowanie wśród uczestników dwóch nagród specjalnych! Pierwsza to dwa dni kojowego na pokładzie s/y Lady Melina w dowolnie wybranym rejsie. Druga nagroda – jeden dzień kojowego.

Serdecznie zapraszamy żeglarzy i sympatyków żeglarstwa w czwartek 21 października o godz. 19:30 do Odra Centrum, niezwykłego miejsca spotkań na wodzie!
Wszystkich, którzy nie będą osobiście, zapraszamy do witrualu, można podyskutować i o wszystko pytać, link aktywacyjny >> tutaj
Spotkanie będzie transmitowane także na >> YouTube

Zapraszamy do pływającego Odra Centrum, ul. Wybrzeże Słowackiego 5B.

Dla wszystkich chętnych prowadzone będzie spotkanie online, dołączając prosimy o wyciszanie swojego mikrofonu, jeśli nie zabiera się w danej chwili głosu.