Drodzy Klubowicze, spieszymy donieść, że już w najbliższy czwartek – jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu Czwartków Klubowych, gość specjalny, Mariusz Boczan, opowie o niezwykłej kajakowej wyprawie na Grenlandię.

„Wyprawa, którą zorganizowaliśmy będąc kompletnymi żółtodziobami, odbyła się w lipcu zeszłego roku. Trwała tylko tydzień, ale będziemy ją pamiętać do końca życia. Mieliśmy dość mętny plan na nasz spływ kajakowy i już w trakcie wydawało się, że nie jesteśmy w stanie go wykonać, choć do przepłynięcia mieliśmy tylko ok. 80km. Szczęście i nasza przemyślność nam pomogły i dotarliśmy do celu.”
Mariusz Boczan

KIEDY
28 września 2023, godz. 19:30

GDZIE
Stacjonarnie: Barka Irena Fundacji Otwartego Muzeum Techniki, zacumowana naprzeciw wejścia do Gmachu Głównego Politechniki, bud. A1, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław

Tych, którzy nie mogą pojawić się osobiście, zapraszamy na spotkanie online na Zoomie lub na transmisje spotkania na YouTube

Serdecznie zapraszamy klubowiczów i sympatyków wrocławskiego Jacht Klubu, stęsknieni Waszego towarzystwa, z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Barka Irena” Fundacji Otwartego Muzeum Techniki, zacumowana naprzeciw Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej
ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław.

28 września, godz. 19:30