Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jackiem Skrzypczyńskim, alpinistą, uczestnikiem i kierownikiem wypraw wysokogórskich na 5 kontynentach a także autorem ponad 100 artykułów i 3-ch książek oraz trenerem i mentorem przywództwa w organizacjach, wychowawcą trudnej młodzieży i kadetów Armii Kanadyjskiej, twórcą Human-Centered Coaching.

Od akcji do refleksji, przez ekspedycyjne znoje, komary, niedźwiedzie i szalonych klientów, przez ból straconych szans, ból cierpiącego ciała, ból straty przyjaciół do bycia zmiecionym przez lawiny, upadku do szczeliny lodowcowej, linach, które naciągały się jak sznurki, wypadających hakach, pisaniu poezji w ścianie, trzymaniu się końcówki wątłego życia, chwilach niezapomnianych i radości niezmierzonej.

Będzie o trwającej już ponad 4 dekady podróży na zewnętrzne i wewnętrzne szczyty marzeń i wnioskach na kolejne podróże w czasie, przestrzeni i w swoim rozwoju. Będzie też o byciu sobą, wartościach decydujących o naszym losie, partnerstwie w górach i niespodziankach, które czekają wszystkich eksploratorów.

Spotkanie w pływającym Odra Centrum,
czwartek 03 marca, tym razem o godz. 20:00

Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli przybyć osobiście, zapraszamy do udziału na ZOOMie, >>tutaj link.
Wydarzenie będzie także transmitowane na naszym klubowym kanale YouTube.

Zapraszamy do pływającego Odra Centrum, ul. Wybrzeże Słowackiego 5B.

Spotkanie będzie transmitowane na ZOOMie i YouTube.