snowsail 2015
Z przyjemnością informujemy, że w pierwszy weekend marca, w Świeradowie Zdroju już po raz trzeci, będziemy brali udział w Mistrzostwach Polski Żeglarzy i Motorowodniaków w Narciarstwie i Snowboardingu! :)

Zachęcamy członków, sympatyków i wszystkich wspaniałych ludzi do udziału w tym żeglarskim święcie w środku zimy!

Dla ułatwienia, z chęcią uczestnictwa  prosimy zgłaszać się do Ani Dobrzańskiej, która co roku ogarnia naszą wrocławską ekipę.
mail: ania@amsnet.pl
tel. 503 772 114

PONIŻEJ ZAPROSZENIE NA SNOWSAIL 2015 W FORMIE GRAFICZNEJ ( do pobrania w pdf TUTAJ ) ORAZ OPIS IMPREZY.

 

 

Mimo, że zimą odstawiamy nasze jachty i motorówki cierpliwie czekając do wiosny, żeglarskie życie toczy się nadal. Tym razem nie przy szumie wiatru i łoskocie fal na morzach i jeziorach, ale… w górach gdzie w dniach 06 – 08.2015 r. odbędzie się trzecia edycja Mistrzostwa Polski Żeglarzy i Motorowodniaków w Narciarstwie i Snowboardingu SNOWSAIL 2015. Na stoku Ski & Sun na jednej lub dwóch deskach, ścigać się będą miłośnicy żagli i motorówek. Wystartować będzie mógł każdy, kto posiada dowolny certyfikat/patent żeglarski lub motorowodny. W zawodach mogą wziąć też udział Ci, którzy nie posiadają uprawnień, ale lubią żeglować. Wystarczy mieć ze sobą zdjęcie na jachcie żaglowym lub motorowym. Przyda się też umiejętność jazdy na nartach lub snowboardzie, chociaż trasa zawodów pozwala na uczestnictwo zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Intencją organizatorów, szkoły żeglarstwa 4winds z Gdyni, jest nie tylko twarda sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim wspólna zabawa. Przewidziano konkurencje w czterech kategoriach wiekowych zarówno na nartach, jak i snowboardzie. Konkurencją dodatkową będą „Zawody kapitańskie o złoty dzwon”. Po zawodach wspólna biesiada i koncert szantowy. Organizatorzy zatroszczą się o nocleg, wyżywienie i … świetną zabawę. Wszyscy uczestnicy zawodów będą też mogli skorzystać z promocyjnych cen noclegów i wyżywienia oraz karnetów na stok Ski & Sun. Sponsorami i fundatorami nagród tegorocznych zawodów są między innymi D.A.D, Eljacht, Hornet, Smart, BrySails, Windy, Skyboat, Draco, Lyo food, Mix czarter, Baltica Yachts, CWM, Samotnia, Voly, Bergsport, Roshner, Marina Gliwice, Targi Boatshow i Vships. Zapraszamy dorosłych, młodzież, rodziny z dziećmi, kluby żeglarskie i motorowodne oraz wszystkich tych którzy pasjonują się żeglarstwem i nartami. Snowsail to wielka żeglarska przygoda w środku zimy.

unnamed

Patronat Honorowy nad imprezą objęły: Polski Związek Żeglarski, Polski Związek Narciarski, Międzynarodowa Federacja Szkół Żeglarskich ISSA, Prezydent Gdyni oraz Burmistrz Świeradowa Zdroju. Serdecznie zapraszamy.

Zawody mają charakter otwarty, familijny i zabawowy, czyli jeśli ktoś potrafi przejechać 800 metrów i ominąć kilka tyczek – może wziąć udział.
W zeszłym roku najmłodsi uczestnicy nie mieli nawet 5 lat.
Dzięki sponsorom i fundatorom mamy dla Was mnóstwo nagród, w tym czartery jachtów, odzież żeglarską i narciarską, publikacje nautyczne, torby.
Jest więc o co walczyć. Zwłaszcza, że ogromna część nagród jest losowana, czyli bez względu na miejsce w klasyfikacji można wrócić do domu np. z nowym sztormiakiem.


 

KONKRETY:

WPISOWE 50 ZŁ (dla osób towarzyszących 30 zł)

W ramach wpisowego w wysokości 50 PLN organizator zapewnia:

 

  • Zawodnikom uczestnictwo w zawodach i nagrody
  • Karnety do ośrodka „Ski&Sun” w specjalnych cenach (25% rabatu od piątku do niedzieli)
  • Zakwaterowanie w Ośrodkach Wypoczynkowych „Alma” i „Beatka” w specjalnych cenach
  • Udział w koncercie szantowym wraz z losowaniem dodatkowych nagród wśród uczestników
  • Transport w dniu zawodów z Ośrodków Wypoczynkowych „Alma” i „Beatka” na stok i z powrotem
  • Transport w dniu zawodów z Ośrodków Wypoczynkowych „Alma” i „Beatka” na biesiadę, koncert i z powrotem

NOCLEG

  • Cena noclegu 30 PLN
  • Cena śniadania 12 PLN
  • Cena obiadokolacji 18 PLN

Ośrodki Wypoczynkowe „Alma” i „Beatka”. Do dyspozycji gości są tam m.in. bezpłatne parkingi i świetlice. Ośrodki dysponują miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 i 5 – osobowych z łazienkami i TV. Koszt noclegu z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) to dla uczestników zawodów i osób towarzyszących to jedynie 60 PLN osoby. Możecie Państwo dokonywać rezerwacji w dowolnym układzie. Sami wybieracie ilość noclegów, śniadań i obiadokolacji.

Prosimy nie rezerwować obiadokolacji w dniu zawodów (sobota, 8 marca). Posiłek zjemy wspólnie podczas biesiady i koncertu, w trakcie których odbędzie się też wręczenie medali, dyplomów, pucharów, nagród i innych niespodzianek. Biesiada odbędzie się w restauracji obok górnej stacji gondoli. Koszt biesiady to 35 PLN. Jej cena zawiera dwudaniowy obiad, a super zabawa jest gratis!

BIESIADA 35 ZŁ

  • Obiad dwudaniowy

 

HARMONOGRAM

PIĄTEK 6.03.2015r.
10.00 – śniadanie
12.00 – wspólne szusowanie
17.00 – rozpoczęcie wydawania numerów startowych zawodnikom zakwaterowanym w OW „Alma” i OW „Beatka”
18.00 – zakończenie wydawania numerów startowych i obiadokolacja
19.00 – nocne szusowanie
21.00 – biesiada przy grzańcu
SOBOTA 7.03.2015r.
09.00 – śniadanie
09.30 – wydawanie numerów startowych w biurze zawodow przy dolnej stacji gondoli
10.00 – wyjazd na stok z OW „Alma” i OW „Beatka”
10.30 – zakończenie wydawania numerów startowych
11.00 – rozpoczęcie zawodów
15.00 – zakończenie zawodów
19.00 – wręczenie nagród, koncert szantowy, biesiada (restauracja na górnej stacji wyciągu)
23.30 – powrót do ośrodka
NIEDZIELA 8.03.2015r.
10.00 – śniadanie
11.00 – pożegnalne szusowanie
14.00 – obiad, zakończenie imprezy

Więcej informacji na stronie organizatora: http://snowsail.4winds.pl/

 

Rezerwujcie więc czas w marcu, pakujcie narty/deski, zabierajcie przyjaciół/rodzinę i do zobaczenia w Świeradowie.
Pamiętajcie tylko, że należy się wcześniej zgłosić!