NR KONTA: 78 2490 0005 0000 4530 5776 4021|kontakt@jachtklub.wroclaw.pl

Jacht Klub Wrocław wspiera budowę żaglowca

/Jacht Klub Wrocław wspiera budowę żaglowca
Jacht Klub Wrocław wspiera budowę żaglowca 2017-11-03T11:11:07+00:00
STS Silesia

STS Silesia

Już od ponad roku na Dolnym Śląsku rozwijana jest pod egidą Fundacji Hobbit idea budowy żaglowca rejowego. W ramach czwartkowych spotkań klubowych przedstawiał ją kol. Remigiusz B. Trzaska, który będąc zaangażowany w projekt przekazuje też informacje o postępie prac. Warto dodać, że projekt techniczny prowadzi również nasz klubowy kolega Stanisław Okulowski. Jacht Klub Wrocław uważa tę inicjatywę za wyjątkowo wartościową i potrzebną z punktu widzenia zarówno celów jakim żaglowiec ma służyć, czyli wychowania morskiego młodzieży jak i korzyści dla całego środowiska żeglarskiego. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie www.budujemyzaglowiec.pl .

Jako organizacja chcemy wyrazić poparcie dla tej cennej inicjatywy, jak również zachęcić naszych członków i sympatyków do indywidualnego wspierania idei budowy żaglowca w formie, jaką każdy uzna za najbardziej właściwą:

  • propagowanie informacji o budowie żaglowca w środowisku zawodowym, szkolnym, uczelnianym, towarzyskim i każdym innym.
  • polubienie strony www.budujemyzaglowiec.pl na Facebooku.
  • wyrażenie życzliwości bezpośrednio na stronie www.budujemyzaglowiec.pl .
  • przesłanie osobistej deklaracji poparcia
  • zasilenie funduszu budowy żaglowca dowolną cegiełką przekazaną na konto.

Jako Jacht Klub Wrocław dołączymy informację o budowie żaglowca w stopce rozsyłanej korespondencji mailowej. Nasze wspólne działanie na pewno przybliży realizację celu, uwieńczone klubowym rejsem na tym pięknym żaglowcu.

Karol Boroń
Komandor Jacht Klubu Wrocław

stopka STS Silesia

 

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA
 

Napisz do nas

Jeżeli chcesz się podzielić swoimi wspomnieniami z rejsu lub innej ciekawej wyprawy, to prosimy o maila z opisem i zdjęciami na adres kontak@jachtklub.wroclaw.pl

SZKOLENIE SRC