DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

Napisz do nas

Jeżeli chcesz się podzielić swoimi wspomnieniami z rejsu lub innej ciekawej wyprawy, to prosimy o maila z opisem i zdjęciami na adres kontak@jachtklub.wroclaw.pl

Nadchodzące wydarzenia

 1. Wigilia klubowa

  Grudzień 21/19:30 - 22:00

Nadchodzące wydarzenia

 1. Wigilia klubowa

  Grudzień 21/19:30 - 22:00

SZKOLENIE SRC

 
 
NOWY NR KONTA: 78 2490 0005 0000 4530 5776 4021|kontakt@jachtklub.wroclaw.pl

Jacht Klub Wrocław wspiera budowę żaglowca

/Jacht Klub Wrocław wspiera budowę żaglowca
Jacht Klub Wrocław wspiera budowę żaglowca 2017-11-03T11:11:07+00:00
STS Silesia

STS Silesia

Już od ponad roku na Dolnym Śląsku rozwijana jest pod egidą Fundacji Hobbit idea budowy żaglowca rejowego. W ramach czwartkowych spotkań klubowych przedstawiał ją kol. Remigiusz B. Trzaska, który będąc zaangażowany w projekt przekazuje też informacje o postępie prac. Warto dodać, że projekt techniczny prowadzi również nasz klubowy kolega Stanisław Okulowski. Jacht Klub Wrocław uważa tę inicjatywę za wyjątkowo wartościową i potrzebną z punktu widzenia zarówno celów jakim żaglowiec ma służyć, czyli wychowania morskiego młodzieży jak i korzyści dla całego środowiska żeglarskiego. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie www.budujemyzaglowiec.pl .

Jako organizacja chcemy wyrazić poparcie dla tej cennej inicjatywy, jak również zachęcić naszych członków i sympatyków do indywidualnego wspierania idei budowy żaglowca w formie, jaką każdy uzna za najbardziej właściwą:

 • propagowanie informacji o budowie żaglowca w środowisku zawodowym, szkolnym, uczelnianym, towarzyskim i każdym innym.
 • polubienie strony www.budujemyzaglowiec.pl na Facebooku.
 • wyrażenie życzliwości bezpośrednio na stronie www.budujemyzaglowiec.pl .
 • przesłanie osobistej deklaracji poparcia
 • zasilenie funduszu budowy żaglowca dowolną cegiełką przekazaną na konto.

Jako Jacht Klub Wrocław dołączymy informację o budowie żaglowca w stopce rozsyłanej korespondencji mailowej. Nasze wspólne działanie na pewno przybliży realizację celu, uwieńczone klubowym rejsem na tym pięknym żaglowcu.

Karol Boroń
Komandor Jacht Klubu Wrocław

stopka STS Silesia