NR KONTA: 78 2490 0005 0000 4530 5776 4021|kontakt@jachtklub.wroclaw.pl

Dolnośląska Szkoła pod Żaglami

/, Prasówka/Dolnośląska Szkoła pod Żaglami

Dolnośląska Szkoła pod Żaglami

Już niedługo, bo 30 listopada 2018 roku rusza w rejs pierwsza Dolnośląska Szkoła Pod Żaglami.
Szkoły pod żaglami mają wiele lat tradycji. Jeszcze przed wojną w ten sposób kształcił i zachęcał młodzież do kontaktu z morzem śp. generał Mariusz Zaruski. Później, wielu z nas cieszyło się na wieść, że oto kolejna szkoła pod żaglami wypływa w rejs na „Pogorii” pod komendą kapitana Krzysztofa Baranowskiego. Dziś te wspaniałe tradycje kontynuuje pierwsza Dolnośląska Szkoła pod Żaglami organizowana przez fundację „Hobbit”. Na pokładzie STS Pogoria pod komendą naszego klubowego kolegi kapitana Remigiusza B. Trzaski uczniowie z dolnośląskich szkół wyruszą na spotkanie przygody na Morzu Śródziemnym. W Jacht Klubie Wrocław kibicujemy im, życzymy silnych wiatrów i troszeczkę zazdrościmy morskiej przygody w zimie. Szczególnie dziękujemy organizatorom szkoły za trud włożony w jej organizację a więc także w popularyzację żeglarstwa. Pierwsza Dolnośląska Szkoło pod Żaglami: będziemy śledzić wasze postępy i relacje z rejsu.
Stopy wody pod kilem!

Link do strony fundacji:

Fundacja Hobbit
2018-11-19T13:41:44+00:00 Listopad 19th, 2018|Aktualności, Prasówka|0 Comments
DEKLARACJA CZŁONKOWSKA
 

Napisz do nas

Jeżeli chcesz się podzielić swoimi wspomnieniami z rejsu lub innej ciekawej wyprawy, to prosimy o maila z opisem i zdjęciami na adres kontak@jachtklub.wroclaw.pl

SZKOLENIE SRC