NR KONTA: 78 2490 0005 0000 4530 5776 4021|kontakt@jachtklub.wroclaw.pl

O Klubie

/O Klubie
O Klubie 2019-11-17T13:53:21+00:00

Witaj na Stronie Członków i Sympatyków Jacht Klubu Wrocław. Znajdziesz tutaj informacje o spotkaniach, imprezach i innych aktywnościach podejmowanych przez ludzi związanych z  wrocławskim Jacht Klubem. Chcemy integrować nasze środowisko informując o wydarzeniach i imprezach, które organizujemy i w których bierzemy udział ale też przypominać o bogatej historii jednego z najstarszych i najlepiej rozpoznawanych ośrodków żeglarskich Dolnego Śląska.

W zakładce Aktualności znajdziecie najświeższe i najważniejsze informacje dot. naszych aktywności i innych wydarzeń żeglarskich. Tam też w formie SMS Tracing, w czasie sezonu żeglarskiego, pojawią się relacje z rejsów, regat i wypraw organizowanych zarówno przez Klub jak i naszych indywidualnych członków i sympatyków.

Nasze działania to zakładka przeznaczona do informowania o naszych projektach i planach wypraw, imprez czy po prostu spotkań. Dziś dowiecie się z niej między innymi o planowanych w maju regatach na Jeziorze Sławskim i Sylwestrowym Rejsie na Pogorii.

Czwartki Klubowe zasłużyły na odrębny dział. To cotygodniowe tradycyjne spotkania, na których dzielimy się doświadczeniami, wiedzą lub po prostu spotykamy w gronie ludzi zainteresowanych żeglarstwem i tych, dla których żeglarstwo stało się życiową pasją a czasem nawet sposobem na życie.

Zakładka Kawał Historii to miejsce na opowieści, zdjęcia, wspomnienia z rejsów, wypraw, dokonań i zdarzeń, o których warto pamiętać.

Ostatnia zakładka Kontakt mamy nadzieję zachęci do jego nawiązywania i zadawania pytań, co pomoże wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Warto wspomnieć, że stronę tworzą członkowie i sympatycy JK Wrocław. Również Ty możesz dołączyć do tego grona. Jeśli chciałbyś podzielić się jakąś historią, związaną z naszym Klubem, wspomnieniem z rejsu, regat czy po prostu spotkań na przystani, napisz koniecznie. Jeśli wiesz o jakieś imprezie żeglarskiej lub masz pomysły na zorganizowanie ciekawego wydarzenia, zgłoś nam, może razem je zrealizujemy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej i otrzymywać regularnie na swoja skrzynkę aktualne informacje o planowanych imprezach, naszych działaniach i sprawach klubowych? Zapisz się na Newsletter.

 

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA
 

Napisz do nas

Jeżeli chcesz się podzielić swoimi wspomnieniami z rejsu lub innej ciekawej wyprawy, to prosimy o maila z opisem i zdjęciami na adres kontak@jachtklub.wroclaw.pl

SZKOLENIE SRC